top of page

CÍLE

Projekt Glaz Bridge je ojedinělý unikát. Dává možnost milovníkům umění a sběratelům pořídit si nový umělecký objekt, který ale není jen uměleckým dílem. Je to trvalá nadčasová vzpomínka s hodnotou, která s postupem času narůstá.

Náš objekt, který dokážeme navrhnout, vytvořit prototyp, vyrobit jej, případně i vystavit a u kterého zaručíme, že je zcela unikátní; propojuje vizuální umělce různých směrů společně s předními skláři. Naši umělci a jejich zručnost při tvorbě tak nebývalých předmětů skloubí krásu, umění a pietu v jedinečné dílo.

Objekt, který je i investicí do umění.

 

Objekt, který je zároveň dále obchodovatelný.

Objekt, který je stejně jako závěť, řešením pro uchování vlastních ostatků, nebo ostatků milované osoby a to buď jen části, nebo celé zpopelněné hmoty, ať už trvale, či krátkodobě.

 

Objekt, který se dá také rozdělit na několik částí pro více pozůstalých.

 

Objekt, který lze převážet a může na rozdíl od hrobky cestovat s námi či se stěhovat.

 

Náš projekt velebí téma umírání a bere pietu jako důstojnou oslavu. Umění transformuje smutek do krásy uměleckého předmětu a do oslavy vzpomínek, kterým opět dává půvab a čarovnost.

 

Glaz Bridge je udržitelné a funkční řešení současné doby. Je unikátní v komplexním řešení a postavené na ojedinělosti, půvabu, kvalitě a perfektním servisem spojeným s jeho realizací.

 

bottom of page